Víkendoví rebelové

Bild: Leonine Studios

V únoru se těšíme na dojemný a vtipný příběh, který okouzlil celé Německo.

Hlavním hrdinou komedie je malý Jason. Chlapec, který do třídy úplně nezapadl, protože má poruchu autistického spektra. Navzdory jeho vysoké inteligenci škola rodině doporučuje umístit nadané dítě do speciální školy.  A tak vzniká zajímavá a nečekaná dohoda mezi otcem a synem.

Tatínek Mirco pomůže vybrat synovi oblíbený fotbalový klub, pokud se on na oplátku bude snažit ve škole dělat co nejméně problémů. Má to však nepatrný háček -Jason chce navštívit všechny stadiony po celém Německu… 

Film je velmi zajímavý pro školní publikum, protože s lehkostí i vážností promlouvá k mladistvým o jinakosti a potřebě lásky.

Srdečně zveme všechny zájemce v pondělí 12. února 2024 od 9 hodin v multikině CineStar v Hradci Králové. Film bude promítán v němčině s českými titulky. Vstupné na projekci pro žáky je 100 Kč, doprovod je zdarma.

Svou školu můžete neformálně přihlásit e-mailem (čas projekce, název školy, počet žáků a doprovod) do 5. 2. 2024 na adrese: .

Víkendoví rebelové, Německo, 2023, režie: Marc Rothemund.

Hrají:  Florian David Fitz, Cecilio Andresen, Aylin Tezel, Joachim Król, Petra Marie Cammin, Milena Dreißig, Ilknur Boyraz, Leslie Malton, Charlotte Hübner

Délka 109 minut.

Přihlásit se e-mailem do 5.2.2024
Sdílejte tuto stránku