Kreativní dílna: Halloween

Foto HalloweenBild von 3D Animation Production Company auf Pixabay

Trochu se bát může být zábava! Odpoledne plné aktivit s Monikou von Othegraven pro děti mezi 6 a 12 lety s nebo bez znalostí němčiny. Přihlásit se je nutné do středy 3.11.

Americké pojetí Halloweenu v Německu v posledních letech pevně zakotvilo. Je zřejmě jen málo větších měst, kde se děti nevydávají na lov za sladkostmi. Nemusíte umět německy, abyste si s Monikou užili alespoň trochu „německého Halloweenu“! Povyprávíte si strašidelné příběhy, budete malovat, zpívat a hrát si.

Není potřeba umět německy, důležité informace budou předávány vícejazyčně. Cílem je „ponořit“ účastníky do německého jazyka. Není důležité, abyste všemu rozuměli a nikdo nemusí umět mluvit. Podstatná je pro nás uvolněná atmosféra, při které se nejen s němčinou spřátelíte, nýbrž také získáte nové tvůrčí zkušenosti.

Program trvá asi 90 minut. Přihlaste se, prosím, e-mailem do 3.11. Vstupné činí 60 Kč za osobu, 100 Kč pro sourozence. Děti musí mít buď ochranu dýchacích cest nebo se prokázat negativním antigenním či PCR testem, potvrzením, že v uplynulých 180 dnech prodělaly covid-19 či byly očkovány.

Přihlásit se
Sdílejte tuto stránku