Gott, du kannst ein A… sein!

Bild: Leonine

Romantická tragikomická roadmovie o tom, jak si vychutnat život.

Rádi bychom Vás a Vaše žáky pozvali do CineStar Pardubice (v nákupním centru Grand). Snímek, ve kterém se objevily hvězdy německého filmu jako Til Schweiger, Jürgen Vogel a Heike Makatsch, byl natočen podle skutečných událostí a je – navzdory smutnému tématu – optimistický. Vstupné (85 Kč) se platí přímo u personálu kina CineStar.

Steffin život by nemohl být hezčí: je mladá, má úžasného přítele, závěrečné vysvědčení ze střední školy v kapse a další plány před sebou. Závěrečný školní výlet by měl zamířit do Paříže. Pak se ale 16tiletá dívka dozví zdrcující diagnózu: nezbývá jí už moc času. Autobus do Paříže odjede bez ní… Právě teď vstoupí Steffi do života cirkusový artista Steve. Má řidičák a nabídne jí, že ji do Paříže zaveze. S ukradeným autem, bez peněz a pronásledováni ustaranými rodiči (Til Schweiger a Heike Makatsch) vyrazí oba mladí lidé na jedinečný roadtrip. Proletět se ve větru u Severního moře, projet se na krávě nebo zajezdit si na snowboardu v parném létě – poháněna nepotlačitelnou láskou k životu se Steffi vydává za neuvěřitelným dobrodružstvím.

GOTT, DU KANNST EIN ARSCH SEIN! je milostným vyznáním lásky k životu. Inspirován stejnojmennou knihou s pravdivým příběhem Stefanie Pape, sepsanou Frankem Pape, vypráví tento film o jedné hluboce dojemné, tragikomické cestě.

Komedie / Romantický / Drama ‧ N 2020 ‧ 98 min ‧  v německém znění s českými titulky

Nutná rezervace e-mailem do 22.2.23
Sdílejte tuto stránku