Scheitern! Liebe! Hoffnung!

Theater Strahl: Scheitern! Liebe! Hoffnung!

Srdce, hlava a tělo seberou odvahu a pokusí se o nemožné: o nejlepší divadelní večer, jaký kdy byl a bude! Jsou odsouzeni k neúspěchu? Možná. Nechají se odradit? Nikdy!

Odhodlaně a s energií testují potenciál neúspěchu: vyhrají mistrovství světa, dostanou košem, potkají pandy a démony, zfalšují statistiku, možná bude také někde hořet les – což není žádný důvod k tomu vzdát se revoluce! Neboť život je především: věčný pokus!

Divadlo pro mládež Strahl z Berlína

Divadelní hry Divadla pro mládež Strahl se zaměřují na publikum od 12 let, a do divadelního světa uvádějí i diváky, kteří do divadla přišli poprvé. K přípravě a rozvoji představení byla přizvána i berlínská mládež. Tak mohou na jevišti najít odezvu její perspektivy a témata v nejrůznějších estetických formách. Představení divadla Strahl jsou většinou interaktivní: publikum je žádáno o vyjádření svého postoje. V této fázi vítáme, když vyučující pomáhají při problémech s porozuměním a překládají.

Představení divadla Strahl jsou v autentické němčině, typické pro mladé lidi. Goethe-Zentrum Pardubice zpravidla zasílá přihlášeným třídám jazykově přípravný materiál do výuky. Doporučujeme jeho využití v hodinách před návštěvou představení, aby Vaši žáci hře lépe porozuměli.

v němčině

Diese Seite teilen