Zápis do jazykových kurzů

Designed by slidesgo / Freepik

Od listopadu 2021 probíhají všechny jazykové kurzy online, a to do konce zimního semestru. Předpokládáme, že vzhledem k epidemiologické situaci bude většina kurzů probíhat online i v letním semestru – minimálně na začátku semestru. Pokud by se situace zlepšila, probíhaly by kurzy opět prezenčně v Goethe-Zentru.

To znamená, že i když je kurz v programu označen jako „prezenční“, bude – v závislosti na počtu účastníků a jejich přání – nejprve zahájen online. Pokud se epidimologická situace zlepší, budou se tyto kurzy opět konat v Goethe-Zentru. Pouze kurzy označené jako „online“ budou probíhat výhradně online.

Zápis do kurzu ve 3 krocích

  1. kliknout na tlačítko „Přihláška do kurzu němčiny“ a vyplnit přihlašovací formulář
  2. případně si udělat rozřazovací test (k tomu patří i krátký rozhovor v němčině)
  3. vybrat si kurz a zaplatit zálohu (1000 CZK)

* Začátečníci samozřejmě rozřazovací test dělat nemusí, stejně tak ti, kteří již u nás nějaký kurz navštěvovali nebo přesně vědí, který kurz by navštěvovat chtěli.

Test a vyplnění přihlašovacího formuláře je zdarma a zcela nezávazné.

Osobní konzultace

Během této doby můžete přijít na konzulaci do kanceláře Goethe-Zentra bez předchozího ohlášení (ale s rouškou). Nebo můžete navštívit naši virtuální kancelář prostřednictvím Zoom. Může se stát, že budete muset chvilku počkat, než dokončíme rozhovor s jiným zájemcem. Jakmile to bude možné, budeme se Vám věnovat. Předem moc děkujeme za trpělivost a těšíme se na Vás!

Út, 15.2., 16:30 – 18:30 hodin
St, 16.2., 16:30 – 18:30 hodin
Čt, 17.2., 16:30 – 18:30 hodin

Přihláška do kurzu němčiny
Sdílejte tuto stránku