Špek (s navazujícím workshopem)

Foto: created by jcomp - www.freepik.com

Freddy už nesnese realitu – utíká do světa fantasie. V tom se žena za svými sny a svými talenty, ale ve skutečnosti je nedokáže uskutečnit.

Když je konfrontován s realitou, prchá do příjemné mlhy konzumu. Cigarety, sladkosti, alkohol, a nakonec marihuana mu pomáhají přežít všední den. Teprve později si uvědomí, co všechno promeškal, koho ztratil a co sám sobě způsobil. .. Nechce to vzdát, touží zbavit se své závislosti a vrátit se zpět do skutečného života!

Preventivní divadelní hra „Špek“ vybízí mladé diváky k tomu, aby se zabývali tématy závislosti, osamělosti a tlaku na výkon. Po cca hodinovém představení je možné se zúčastnit workshopu k danému tématu, který trvá cca 90 minut. Očekávat můžete interakci a zábavu!

V hlavní roli: Narek Aghababyan

Režie: Helena George

Workshop vede Helena George.

Divadlo Galli Theater z Mnichova…

… se specializuje nejen na divadelní představení, kdy hraje pro diváky, nýbrž na divadlo, kdy hraje společně s nimi. V tzv. Mitmach-Stücken hrají žáci, jak již název napovídá, na jevišti divadlo pro ostatní žáky. Během preventivních her jako je Špek“ se probírají témata zajímavá pro mladé publikum, přičemž jsou prezentována pro mladé atraktivním způsobem. Workshopy a interakce podněcují diskuzi na dané téma.

Ve hře „Špek“ s následným workshopem se žáci seznamují s problematikou únikového chování a závislosti a uvědomují si příčiny a důvody užívání drog. Přehrávají se alternativní vzorce myšlení a jednání s cílem získat návrhy, jak se vypořádat s osamělostí, tlakem na výkon a frustrací bez drog.

Zvláštním uměním režisérů Galli je vytvořit tak příjemnou atmosféru, že mladí lidé rádi komunikují.

Přihlásit se e-mailem
Sdílejte tuto stránku