Pocity!

Wortwolke Gefühle

Je láska červená? Jak vypadá vztek? Jaký obrázek podle Vás symbolizuje strach? Ukažte nám své pocity a zúčastněte se naší letní soutěže!

V loňském roce byla mottem Goethe-Zentra Pardubice „dobrá nálada“ a „humor“. Svět kolem nás nám ale neumožňuje vyhnout se negativním pocitům. A bránit se jim může působit zdravotní problémy. Proto bychom chtěli v tomto roce dát prostor emocím v celém rozsahu, od A jako agrese po Z jako zamilovanost.

Tématem letní soutěže Goethe-Zentra Pardubice jsou letos „Pocity!“. Rádi bychom vybídli všechny zájemce, aby se zúčastnili. Je to zcela jednoduché: zašlete nám svůj obrázek (nebo 2, 3, 4 …), anebo fotografie.

Technické požadavky

Každou fotku prosím pojmenujte tímto způsobem: „Příjmení_jméno_pocit“. Nezapomeňte nám prosím napsat jméno Vaší školy (pokud ještě chodíte do školy). Fotky by měly být v tiskové kvalitě (min. 300 dpi). Je možné nám Vaše soubory zaslat elektronickou cestou, nemusí být vytištěny.

Každý soutěžní příspěvek musí obsahovat prohlášení. Klikněte na šipku, okopírujte si text, vložte do Wordu a podepište, vytiskněte.

Prohlášení

Hiermit erkläre ich, Vorname Nachname, dass die von mir eingesandten Bilder im Rahmen des Sommerwettbewerbs von mir selbst stammen. Ich erlaube, dass die Fotos im Goethe-Zentrum Pardubice sowie auf seinen Internetseiten und sozialen Medien ausgestellt werden.
Ort, Datum, Unterschrift

Já, Jméno Příjmení, tímto prohlašuji, že fotografie / obrazy, které jsem zaslal/a v rámci letní soutěže, jsou mé vlastní. Souhlasím s vystavením fotografií v Goethe-Zentru Pardubice a na jeho webových stránkách a sociálních sítích.
Místo, datum, podpis

Své soutěžní obrázky nám prosím zašlete přes uschovna.cz nebo wetransfer.com nebo – zcela klasicky – poštou:

Goethe-Zentrum Pardubice, z.s.
Klášterní 54
53002 Pardubice

Co můžete vyhrát?

Čeká na Vás spousta cen plných pocitů: knihy, hry, hudba a mnoho dalších…

Kritéria jsou u této soutěže velmi subjektivní. Hodnotíme,

  • jak moc nás dílo emocionálně osloví
  • kolik úsilí musel soutěžící vynaložit při vzniku díla
  • kolik kreativní energie bylo do díla vloženo (tip: piktogram „červené srdíčko“ pro lásku není úplně kreativní…)

Ty – z našeho pohledu – nejlepší obrázky budou vystaveny v Goethe-Zentru Pardubice a zveřejněny na našich sociálních sítích.

Uzávěrka soutěže je 19. září 2022.

Těšíme se na Vaše práce!

Sdílejte tuto stránku