Počítačové hry „Games“

Through the darket of timesPaint Bucket GamesPaint Bucket Games

Projektového dne „Games“ se můžete s Vaší třídou zúčastnit ještě do konce tohoto roku. V omezené míře Vám také nabízíme, že Vás navštívíme ve Vaší škole (pokud Vaši žáci nebudou smět cestovat). V rámci projektového dne se Vaši žáci seznámí s širokou nabídkou německy mluvených her a vyzkouší si virtuální realitu.

Poskytneme Vám malý náhled do rozmanitého světa německých počítačových her a studií, ve kterých vznikly. Představíme Vám zajímavá studia od malých firem až po globální hráče na tomto poli, jejichž oceněné počítačové hry si pak můžete v našem centru vyzkoušet. Máte chuť cestovat časem k počátkům průmyslové revoluce? Nebo spíše vyzkoušet, jaké otázky si kladli odpůrci režimu třetí říše? Nebo se jen tak odreagovat při pohodové hře? A co takhle výuková hra pro děti?  Tyto a další jiné hry si můžete zahrát na PC nebo chytrém telefonu v našem centru.

Pokud byste měli zájem, abychom Vás s touto výstavou navštívili ve škole, napište nám prosím neformální e-mail. Přijedeme – dle dostupnosti – s dezinfikovaným vybavením: 2 herní PC, brýle pro virtuální realitu, několik iPadů a doprovodný program. Délka: cca. 4 – 6 vyučovacích hodin, max. počet žáků cca 20.

Přihlašovat školu e-mailem
Sdílejte tuto stránku