Novinky v nabídce kurzů

Designed by slidesgo / Freepik

Na konci srpna Vám nabídneme kompletně přepracovanou nabídku kurzů.

Nejdůležitější změny Vám zde již krátce představíme.

4 čtvrtletí, ne 2 semestry

V budoucnu nabídneme 4 termíny zahájení kurzů, nikoli pouze 2. Kurzy budou trvat 8 týdnů a začínat budou v září, listopadu, únoru a dubnu. Kurz pro úplné začátečníky bude i nadále nabízen jen jednou za rok, a to v září.

Plynulý zápis

Do kurzu začínajícím v dalším čtvrtletí se můžete přihlásit kdykoli během roku online nebo osobně. Během otevírací doby knihovny nebo po domluvě termínu osobní schůzky Vám rádi s výběrem kurzu poradíme, zároveň je možné absolvovat i ústní přijímací pohovor.

2 rychlosti učení, online nebo prezenčně

Podle toho, jak intenzívně se chcete učit, Vám nabízíme kurzy s odlišným tempem výuky: kurzy s důrazem na rychlejší dosažení cíle a kurzy jako koníček.

Prezenční kurzy A1 – B1 (2x týdně)

V prezenčních kurzech s důrazem na rychlejší dosažení cíle (A1 – B1) absolvujete dvakrát týdně výuku v Goethe-Zentru. Čtvrtletí zahrnuje 8 týdnů se 4 VH, tj. celkem 32 VH. Učit se budete s učebnicí, jejíž výukové materiály budete mít k dispozici i online (texty, audionahrávky, videa, řešení …). V případě, že byste se nemohli dostavit na výuku, si můžete tímto způsobem probíranou látku zopakovat i sami.

Výhody na první pohled

 • Motivační setkání ve skupině
 • Velmi mnoho mluvení
 • Rychlý pokrok viditelný pro začátečníky
 • A1 – B1: výukový materiál jak v knižní podobě, tak online
 • Potvrzení o účasti

Prezenční kurzy jako koníček A1 – C1 (1x týdně)

I v tzv. „Hobby-kurzech“ (A1 – C1) dosáhnete pokroku, ale pomalejším tempem. Kurzy se konají prezenčně v Goethe-Zentru jednou týdně. Dostávat budete taktéž domácí úkoly – ty jsou ale dobrovolné. Čtvrtletí zahrnuje 8 týdnů se 2 VH, tj. celkem 16 VH. S jakými výukovými materiály se budete učit, záleží jak na dosažené jazykové úrovni, tak na zkušenostech kurzistů.

Výhody na první pohled

 • Motivační setkání ve skupině
 • Velmi mnoho mluvení
 • Potvrzení o účasti

Online-Blended-Learning-Kurzy A1-C1 (intenzivněji)

Online kurzy s důrazem na rychlejší dosažení cíle (A1 – C1) probíhají ve formátu tzv. Blended Learning. To znamená, že se budete učit samostatně 2 – 3 hodiny týdně na interaktivní platformě Goethe Institutu za podpory Vašeho lektora. Tento čas si můžete naplánovat zcela dle svých představ. Celkem čtyřikrát proběhne online setkání prostřednictvím Zoom. Čtvrtletí zahrnuje 8 týdnů s celkem 32 VH, z nichž 8 VH činí online výuka s lektorem.

Výhody na první pohled

 • Flexibilní plánování času výuky
 • Vše online
 • 100% podpora lektora – 25 % setkání online prostřednictvím Zoom
 • Učení se vlastním tempem
 • Potvrzení o účasti

Pokud s výukou jazyka začínáte, doporučujeme Vám prezenční kurz s důrazem na rychlejší dosažení cíle. Během 4 čtvrtletí je možné se zlepšít o jeden stupeň jazykové úrovně (tj. z A0 na A1, z A1 na A2).

Kurzy pro děti a mladistvé jsou vždy ve formátu „Hobby“.

Online kurzy jsou vhodné pro kurzisty, zvyklé učit se samostatně a kteří uvítají flexibilní organizaci výuky dle svých časových možností.

Ceny a slevy

Našich kurzů se obvykle účastní 3 – 5 kurzistů. Pokud by jich bylo 6 a více, obdržíte extra slevu ve výši 200 – 750,- Kč na následující jazykový kurz (platné 1 rok). Kromě toho nabízíme další slevy, např. pro seniory, rodinné příslušníky nebo vyučující němčiny.

Plné kurzovné musí být uhrazeno před začátkem kurzu. Přečtěte si prosím naše obchodní podmínky. (Více informací zde).

Potvrzení o účasti v kurzu

Všichni kurzisté, kteří absolvují alespon 70% kurzu, obdrží potvrzení o účasti.

Sdílejte tuto stránku