All das Schöne (s rozhovorem po představení)

Foto: Martin Kaufhold

Interaktivní, divadelní hra pro jednoho herce plná humoru, ale na vážné téma: deprese a sebevražda.

O hře

Co je na životě krásné?
1. Zmrzlina
2. Souboje ve vodě
3. Smět zůstat vzhůru déle než obvykle a dívat se na televizi

26. Čůrat do moře, aby si toho nikdo nevšiml

Tento seznam sepíše sedmileté děvčátko pro svou maminku, která se pokusila o sebevraždu. All das Schöne je oslavou života. V brilantně napsaném monologu si autor hry Duncan Macmillan klade otázku, jak se nemoc deprese odrazí v rodině a životě dítěte a později i mladistvého. Přitom se mu podařilo zdánlivě nemožné, totiž napsat hru, která Vás hluboce zasáhne a je zároveň nesmírně komická. Hru, s níž se ocitnete na horské dráze nejrůznějších pocitů. Přes všechen smutek se na konci objevuje naděje a chuť do života.

Junges Theater Regensburg

Inscenace od Tamiry Kalmbach s Constanze Winkler v hlavní roli vzbudila velký ohlas. Hra je koncipována interaktivně, během představení jsou diváci několikrát vtaženi přímo do děje. Z jazykového hlediska není hra náročná, publikum na jazykové úrovni B1 velmi dobře porozumí. Během představení je také možné v interaktivních fázích nahlas překládat. Materiál pro jazykovou přípravu na představení bude dodatečně k dispozici.

Ve fázi přípravy: Materiál k přípravě na představení.

Tvůrci vytvořili webové stránky s položkami seznamu, na které mohou návštěvníci stránek přidávat nové položky. Tento seznam by měl nejen vypravěči, ale i čtenářům připomínat krásné okamžiky života.Buďte vynalézaví a zapojte se, těšíme se na vaše nápady!
https://www.alldasschoene.de/

Rozhovor po představení

Po skončení představení následuje rozhovor s tvůrci. Délka hry: cca 70 minut.

Přihlásit se e-mailem
Sdílejte tuto stránku